OnLine WEBINÁR Nemocničné informačné systémy a kybernetická bezpečnosť

OnLine WEBINÁR Nemocničné informačné systémy  a kybernetická bezpečnosť

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

ELEKTRONICKÁ LICENCIA DO 24 HODÍN

Cieľom webinára je zrozumiteľnou a komplexnou formou identifikovať požiadavky legislatívy pre oblasť kybernetickej bezpečnosti a predstaviť najlepšie postupy pri dosahovaní splnenia týchto požiadaviek v podmienkach nemocníc.

20 €

24 € s DPH

24 € s DPH / počet prístupov

Výrobca: AK Bukovinský & Chlipala

Dĺžka trvania: 60 minút

Nemocnice sú ako prevádzkovatelia základných služieb zaradení v registri prevádzkovateľov základných služieb povinní zaistiť kybernetickú bezpečnosť vo svojich podmienkach. V rámci webináru bude prezentovaná právna úprava kybernetickej bezpečnosti so zameraním na nemocnice a nemocničné informačné systémy a odporúčania vo vzťahu k implementácii požiadaviek legislatívy pre oblasť kybernetickej bezpečnosti.

 

Obsah:

Úvod
- Identifikácia relevantnej legislatívy vo vzťahu ku kybernetickej bezpečnosti
- Terminológia kybernetickej bezpečnosti

Požiadavky legislatívy kybernetickej bezpečnosti
- Aké povinnosti patria prevádzkovateľovi základnej služby z pohľadu kybernetickej bezpečnosti? Sú požiadavky legislatívy kybernetickej bezpečnosti obmedzené len na technické aspekty? Aké ďalšie požiadavky je potrebné z pohľadu kybernetickej bezpečnosti splniť? Aké sú následky nesúladu prevádzkovateľa základnej služby s požiadavkami legislatívy kybernetickej bezpečnosti?

Postup pre zabezpečenie súladu s požiadavkami legislatívy kybernetickej bezpečnosti
- Aký je osvedčený postup pre náležitú identifikáciu potrieb prevádzkovateľa základnej služby vo vzťahu k požiadavkám legislatívy pre oblasť kybernetickej bezpečnosti? Ako začať? Čo je potrebné nevyhnutne vykonať? Aké znalosti budem pri implementácii potrebovať?

Audit kybernetickej bezpečnosti
- Čo je to audit kybernetickej bezpečnosti? Čo obnáša a dokedy musí byť vykonaný? Kto je oprávnený audit kybernetickej bezpečnosti vykonať?

Záver
- hrnutie, zodpovedanie otázok účastníkov.

 

Lektori:

JUDr. Ing. Miroslav Chlipala, PhD., https://www.linkedin.com/in/chlipala/ 

JUDr. Štefan Pilár, https://www.linkedin.com/in/stefan-pilar-6734a814b/ 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.  Viac info