OnLine WEBINÁR Kybernetická bezpečnosť v štátnej správe

OnLine WEBINÁR Kybernetická bezpečnosť v štátnej správe

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

ELEKTRONICKÁ LICENCIA DO 24 HODÍN

stručný úvod do problematiky kybernetickej bezpečnosti v zmysle Zákona a identifikáciu orgánov verejnej moci vykonávajúcich pôsobnosť v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

20 €

24 € s DPH

24 € s DPH / počet prístupov

Výrobca: AK Bukovinský & Chlipala

Dĺžka trvania: 60 minút

Obsah:

  • analýza identifikačných kritérií prevádzkovateľa základnej služby (dopadové kritériá a špecifické sektorové kritériá) so zameraním na povinnosť ústredných orgánov štátnej správy vykonávajúcich pôsobnosť v oblasti kybernetickej bezpečnosti identifikovať základnú službu a prevádzkovateľa základnej služby a ich aktuálny zoznam predložiť Národnému bezpečnostnému úradu.
  • úlohy jednotky CSIRT, ktorých plnenie je každý ústredný orgán štátnej správy vykonávajúci pôsobnosť v oblasti kybernetickej bezpečnosti povinný zabezpečiť a zaoberá sa akreditačným procesom vyhodnocujúcim zhodu jednotky CSIRT s podmienkami akreditácie jednotky CSIRT.

 

Lektori:

JUDr. Ing. Miroslav Chlipala, PhD., https://www.linkedin.com/in/chlipala/ 

JUDr. Štefan Pilár, https://www.linkedin.com/in/stefan-pilar-6734a814b/ 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.  Viac info