OnLine WEBINÁR Povinnosti a zodpovednosti prevádzkovateľa základnej služby a poskytovateľa digitálnej služby

OnLine WEBINÁR Povinnosti a zodpovednosti prevádzkovateľa základnej služby a poskytovateľa digitálnej služby

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

ELEKTRONICKÁ LICENCIA DO 24 HODÍN

stručný úvod do problematiky kybernetickej bezpečnosti v zmysle Zákona a identifikáciu povinných osôb, na ktoré sú viazané príslušné povinnosti vo vzťahu k sieťam a informačným systémom.

20 €

24 € s DPH

24 € s DPH / počet prístupov

Výrobca: AK Bukovinský & Chlipala

Dĺžka trvania: 60 minút

 

Obsah:

  • analýza identifikačných kritérií prevádzkovateľa základnej služby (dopadové kritériá a špecifické sektorové kritériá) a identifikáciu kritérií pre poskytovateľov digitálnych služieb, po prekročení ktorých je každý subjekt povinný túto skutočnosť nahlásiť a tým sa zaradiť do zoznamu.
  • povinnosti povinných osôb vo vzťahu k ochrane sietí a informačných systémov a nahlasovaniu kybernetických bezpečnostných incidentov, ako aj identifikáciou sankčného mechanizmu za porušenie povinností v zmysle Zákona.

 

Lektori:

JUDr. Ing. Miroslav Chlipala, PhD., https://www.linkedin.com/in/chlipala/ 

JUDr. Štefan Pilár, https://www.linkedin.com/in/stefan-pilar-6734a814b/  

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.  Viac info