O firme

Spoločnosť Info consult, s.r.o. sa od svojho vzniku (5.augusta 1996) zameriava na problematiku informačnej bezpečnosti spojenú s ditribúciou prostriedkov ochrany počítačových dát a počítačových programov. V priebehu svojho vývoja sa postupne vyprofilovala na profesionalizovanú spoločnosť poskytujúcu komplexné služby v oblasti dodávok bezpečnostných produktov, konzultačnej činnosti a vzdelávania.

Od augusta 1996 zastupuje ako autorizovaný predajca pre územie Slovenskej republiky spoločnosť ASKON International s.r.o. Praha pri predaji a podpore hardvérových a softvérových prostriedkov určených pre ochranu programového vybavenia proti nelegálnemu šíreniu a prevádzkovaniu, licencovaniu a bezpečný predaj programov. Od roku 2000 zabezpečuje na slovenskom trhu distribúciu a podporu prostriedkov pre bezpečnú autentifikáciupoužívateľov a využitie digitálneho podpisu.

V oblasti služieb zabezpečuje spoločnosť Info consult, s.r.o. konzultačné a poradenské služby v oblasti ochrany a zálohovania počítačových dát, školenia, prednášky a vzdelávacie semináre zamerané na problematiku informačnej a počítačovej bezpečnosti, problematiku organizačnej bezpečnosti.

Zamestnanci spoločnosti sa v priebehu predchádzajúcich rokov zapájali do radu významných projektov zameraných zvyšovanie bezpečnostného povedomia a znalostí v témach základov informačnej bezpečnosti, problematiky digitálnej stopy a forenznych analýz.

 


 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie