Tlačové správy

Tlačové správy

Prieskum SAMOSPRÁVA 2011

Spoločnosť Info consult, s.r.o. v spolupráci s Asociáciou prednostov úradov miestnej samosprávy Slovenskej republiky vykonala v priebehu mesiaca jún elektronický operatívny anonymný prieskum v sektore samosprávy zameraný na prieskum vybraných tém informačnej bezpečnosti a riadenia prevencie.

 

Tlačová správa SAMOSPRÁVA 2011 v PDF

Mám záujem o kompletnú verziu prieskumu

 

Prieskum EDU 2011

Spoločnosť Info consult, s.r.o. vykonala v dňoch 23.mája až 10.júna 2011 operatívny anonymný prieskum v sektore základných a stredných škôl, do ktorého sa zapojilo formou elektronického dotazníka celkom 691 škôl. Prieskum bol zameraný na identifikáciu miery zabezpečenia počítačových učební.

 

Tlačová správa EDU 2011 v PDF

Mám záujem o kompletnú verziu prieskumu

 

Archív tlačových správ

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie