IT Security Newsletter

ı produkty ı nové trendy ı skúsenosti ı prípadové štúdie ı vzdelávanie ı

 

 IC News Po mnohých rokoch stretávania na mnohých konferenciách, verejných i interných seminároch s informatikmi, manažérmi, sme sa rozhodli vydávať informačný IC NewsMail, kde sa Vám budeme snažiť priblížiť čo najviac našich skúseností z riešenia parciálnych otázok bezpečnosti IT na ktorých sme sa podieľali, ako aj postrehy, názory a rady z tejto problematiky.

 

 

 

V prípade záujmu o odkomunikovanie konkrétnych tém budeme radi Vašim otázkam z problematiky ktorou sa zaoberáme a radi prispejeme našimi skúsenosťami a vedomosťami k riešeniu problémov s ktorými sa stretávate pri Vašej každodennej práci.

 

 

Ak máte záujem dostávať IC NewsMail, jednoducho vyplňte nasledujúci formulár:

Registrácia pre zasielanie IC NewsMail

Prihlásenie

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.  Viac info