MobilEdit Forensic Express PRO

MobilEdit Forensic Express PRO

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

ELEKTRONICKÁ LICENCIA DO 24 HODÍN

Softvérový nástroj pre forenznú analýzu mobilných telefónov a SIM kariet.

3000 €

3600 € s DPH

Výrobca: COMPELSON

MOBILedit Forensic Express je softvérový nástroj určený pre extrakciu dát z mobilných telefónov na úrovni využiteľnosti výstupov pre účely získavania digitálnej stopy. Výkonná 64-bitová aplikácia využívajúca fyzické aj logické metódy získavania údajov, poskytuje rad integrovaných funkcionalít pre analýzu aplikácií, obnovu vymazaných údajov.

Podporuje širokú škálu telefónov vrátane väčšiny bežných telefónov jednoduché používateľské rozhranie. Výhodou je vysoká rýchlosť analýzy ako tiež možnosť vykonávania paralelných analýz (viacero mobilných telefónov súčasne).

Forensic Express ponúka maximálnu funkčnosť za zlomok ceny iných nástrojov. Môže byť použitý ako jediný nástroj v laboratóriu alebo ako vylepšenie iných nástrojov vďaka svojej kompatibilite s údajmi.

Nespornou výhodou je slovenské používateľské rozhranie aplikácie ako aj možnosť plnohodnotného generovania výstupných zostáv (protokolov) v slovenskom jazyku.

Vzhľadom k dlhoročným skúsenostiam využívania tohto nástroja zamestnancami našej spoločnosti pri výkone znaleckej expertnej činnosti poskytujeme možnosť kvalifikovanej prezentácie možností produktu.

viac info o MOBILedit Forensic Express v angličtine

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.  Viac info