SafeNet Authentication Client 1 ročná podpora (SAC)

 SafeNet Authentication Client  1 ročná podpora (SAC)

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

ELEKTRONICKÁ LICENCIA DO 24 HODÍN

1 ročná univerzálna softvérová podpora pre certificate-based USB tokeny a čipové karty od spoločnosti Gemalto. Obsahuje ovládače pre tokeny, kryptografické knižnice, rozhranie a používateľské aplikácie uľahčujúce správu tokenov a certifikátov.

11,87 €

14,24 € s DPH

Výrobca: GEMALTO

Softvérová podpora (middleware) pre USB tokeny a čipové karty známe pod značkou SafeNet eToken a Gemalto IDPrime MD. SAC tiež umožňuje pripojenie softvérových tokenov eToken Virtual nebo eToken Rescue. V spolupráci so SafeNet Authentication Managementem (SAM) tvorí silnú zostavu pre manažment autentizačných prostriedkov v rámci organizácie a významne dopĺňa PKI infraštruktúru. Program obsahuje široké spektrum jazykových variant vrátane napríklad českého jazyka, ale aj ďalšie možnosti customizácie pomocou priloženého toolu.

Middleware SafeNet Authentication Client 10.x musí byť nainštalovaný na všetkých staniciach, kde sú používané  PKI-based tokeny/karty Gemalto SafeNet. SAC obsahuje drivery k tokenoma kartám, kryptografické knižnice PKCS#11 a ďalšie, Microsoft CSP a KSP (Key Storage Provider kompatibilné s CNG), utility pre správu certifikáctov a funkcionalít tokenu.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.  Viac info