SafeNet Authentication Client 1 ročná podpora (SAC)

 SafeNet Authentication Client  1 ročná podpora (SAC)

ELEKTRONICKÁ LICENCIA DO 24 HODÍN

1 ročná univerzálna softvérová podpora pre certificate-based USB tokeny a čipové karty od spoločnosti Gemalto. Obsahuje ovládače pre tokeny, kryptografické knižnice, rozhranie a používateľské aplikácie uľahčujúce správu tokenov a certifikátov.

11,87 €

14,24 € s DPH

Výrobca: GEMALTO

Softvérová podpora (middleware) pre USB tokeny a čipové karty známe pod značkou SafeNet eToken a Gemalto IDPrime MD. SAC tiež umožňuje pripojenie softvérových tokenov eToken Virtual nebo eToken Rescue. V spolupráci so SafeNet Authentication Managementem (SAM) tvorí silnú zostavu pre manažment autentizačných prostriedkov v rámci organizácie a významne dopĺňa PKI infraštruktúru. Program obsahuje široké spektrum jazykových variant vrátane napríklad českého jazyka, ale aj ďalšie možnosti customizácie pomocou priloženého toolu.

Middleware SafeNet Authentication Client 10.x musí byť nainštalovaný na všetkých staniciach, kde sú používané  PKI-based tokeny/karty Gemalto SafeNet. SAC obsahuje drivery k tokenoma kartám, kryptografické knižnice PKCS#11 a ďalšie, Microsoft CSP a KSP (Key Storage Provider kompatibilné s CNG), utility pre správu certifikáctov a funkcionalít tokenu.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto internetová stránka používa technológiu cookies.  Viac info