Sentinel HL Max

Sentinel HL Max

Hodnotenie produktu: 1.25/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Hardvérové kľúče Sentinel HL Max pre ochranu softvéru proti nelegálnemu využívaniu umožňujúce riešiť rad aspektov životnosti softvéru ako ochranu proti nelicencovanému využívaniu, riadenie licenčnej politiky a rad ďalších služieb.

57,40 €

68,88 € s DPH

Výrobca: THALES

Nová generácia hardvérových kľúčov spoločnosti SafeNet sa volá Sentinel HL a je nástupcom staršej rady HASP HL, ktorá je plne spätne kompatibilná (okrem driverless kľúčov).

 

K implementácii kľúčov Sentinel HL Max slúži Toolkit Sentinel LDK. Vývojár, ktorý sa rozhodne integrovať kľúče Sentinel HL Max do svojej aplikácie, získa Toolkit Sentinel LDK vrátane všetkých budúcich aktualizácií úplne zadarmo.

 

Pri modely Sentinel HL došlo k ďalšiemu posilneniu bezpečnosti používaním SmartCard čipu a pridaním funkcionalít ako AppOnChip či V-Clock.


Kľúče je možné objednať tiež v Driverless konfigurácii (naprogramovať sa dá jedine v SafeNet Sentinel LDK), kedy sa kľúč hlási ako HID zariadenie a nevyžaduje ďalšie ovládače. To mu pridáva na užívateľskej prívetivosti.
 

AppOnChip je ďalšia úroveň ochrany, ktorá kľúče Sentinel HL radí medzi najbezpečnejšie na trhu. Neoddeliteľne prepojí hardvérový kľúč a aplikáciu – časť kódu chráneného programu je spustená priamo v hardvéri kľúča, celý proces (výber časti kódu a jeho implementácia do kľúča je automatizovaný a nepotrebuje zásah vývojárov).

 

Kľúče vo verzii Max sú najvyšším zástupcom modelovej rady Sentinel HL, disponujú veľkou pamäťou, spoľahlivosťou a bezpečnosťou. Okrem štandardného modelu HL MAX môžete objednať  kľúče v niekoľkých konfiguráciách uvedených v prehľade nižšie

 

Cena uvádzaná pre model HL MAX v nákupnom košíku je cena pri kusovom odbere do množstva 10ks. Pokiaľ ste už našim zákazníkom požiadajte o aktuálny cenník s množstevnými zľavami na adrese sales@infoconsult.sk 

 


 RTC – real time clock – kľúč vhodný pri používaní časovo obmedzených licencií, obsahuje nezávislé hodiny napájané zabudovanou batériou, hardvérové – teda najspoľahlivejšie riešenie. Kľúč Sentinel HL Max RTC je odolný voči útokom napr. pomocou zmeny systémového času (time-tampering).

 

 

 

 

Sieťový kľúč- obsahuje viacero licencií (výsledné číslo môže presne nastaviť vydavateľ softvéru podľa jeho potrieb), ktoré je schopný distribuovať príslušným užívateľským staniciam v rámci počítačovej siete.

 

Sieťový kľúč s RTC - kombinácia oboch vyššie spomenutých.

 

 

 

 

 

Drive – veľmi zaujímavá kombinácia hardvérového kľúča a flash pamäte (s kapacitou 2,4,8 a 16 GB), dobré riešenie ak má užívateľ dostupných málo USB portov. Inštalačné súbory aplikácie je možné distribuovať rovno z pamäte kľúča.

 

 

 

  

Micro – skutočne miniatúrna varianta kľúča. Po zasunutí do portu ho fyzicky presahuje iba o 5mm. Sentinel HL Max v prevedení Micro je vhodný do prostredia, kam sa štandardný kľúč svojimi fyzickými rozmermi nezmestí alebo by hrozilo jeho mechanické poškodenie či vyklepanie portu (napr. vibrujúce priemyselné stroje a podobné rizikové zariadenia).

 

 

 

IO – netradičné prevedenie kľúča dodávané ako samotný integrovaný obvod určený k implementácii priamo na dosku plošného spoja, kde sa stane neoddeliteľnou súčasťou. Pri pohľade zvonku nie je prepojenie kľúča k počítaču vizuálne zistiteľné. Odpojenie alebo krádež kľúča je praktický vylúčená. Sentinel HL Max v prevedené Micro sa dodáva iba vo väčších sériách.

 

 

 

Board – praktické riešenie pre rýchle zabezpečenie a licencovanie softvéru, ktorý je prevádzkovaný na zabudovaných systémoch. Kľúč sa jednoducho pripojí na vnútorný konektor USB portu počítača, bez nutnosti pájkovania kontaktov ako pri modely Sentinel HL Max IO. Výhodou prevedenia Board je tiež jednoduchšia manipulácia pri programovaní obsahu kľúča.

 

 

 

ExpressCard karta – používa ExpressCard interface pre pripojenie k pracovnej stanici, teda nezaberá port USB alebo sa tiež používa v zariadeniach, ktoré USB portom nedisponujú.

 

 

 

 

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie